Çubukspor Yönetimi Toplandı

 ÇUBUKSPOR  YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Çubukspor yönetim kurulu üyeleri  İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tuncay Acehan’a Çubukspor  Halı saha tesislerinde  teşekkür yemeği verdi.

Çubukspor halı saha tesislerinin yapılmasında ve Çubukspor’a  bugüne kadar verdikleri desteğe teşekkür ederken,sorunları da masaya yatırdılar.

 Çubukspor kulüp yöneticilerinin Ak Parti ilçe Başkanı Baki Demirbaş ve MHP ilçe Başkanı Adem Kisecik ve basın mensuplarının da katıldığı toplantıda  kulüp başkanı Fatih Işık ve yönetim kurulu üyeleri sıkıntıları dile getirdiler. Kulüp yönetimi olarak Çubukspor’un tüm yükünün kendilerinin üzerine bırakıldığını bununda zamanla sıkıntı yarattığını belirttiler. Tüm Çubuk halkı olarak Çubukspor’a destek olunmasını bunun içinde İlçenin kaymakamı ve belediye başkanının buna öncülük etmesini istediler.

 İlçe Kaymakamı Cemal Şahin yaptığı konuşmada “gerçekten yönetim olarak güzel bir ekibiniz var. Karşılığı olan insanlar var. Güven olan bir ekip. Çubuk’unda yüklü bir potansiyeli var. Çubukspor’un iyi bir geçmişi var. Ankara’da Çubukspor’u tanımayan yok. Biz Çubukspor için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bir proğram hazırlayalım, ne yapmamız gerekiyorsa biz üzerimize düşen görevi Çubukspor için yapmaya hazırız” dedi.

Belediye Başkanı Tuncay Acehan ise”  Çubukspor’un toplumda karşılığı var. Çubukspor’a hiç kem gözle bakmadık.  Adaylık döneminde Çubuksporla ilgili söylemlerimizde oldu. Çubukspor’un başarılı olması için daha ciddi kaynaklar bulmalıyız. Kanunun bize vermiş olduğu gelirimizin binde  yedisini Çubukspor için kullandık. Otobüs ve malzeme yardımında bulunduk.

Destek için bir ekip oluşturalım. Bundan kaçınmam. Fakat yapılacak olan desteklerin rıza ile yapılması lazım. Destek verildikten sonra Çubukspor’un başarı elde edeceğini düşünüyorum.

Toplantıya katılan Gençlerbirliği Genel menejeri de Çubukspor’un Ankara’nın en eski takımı olduğunu  yerinin burası olmadığını belirtti. Gençlerbirliği olarak biz her zaman ÇubuksPora destek olmaya hazırız. Diyerek Çubukspor’un başarılı olması için neler yapılması gerektiğini masaya yatırdı.

www.cubuksesi.com sitesinden 21.05.2022 tarihinde yazdırılmıştır.