Futbol Turnuvası Sona Erdi

 

 

Çubuk’ta Kur'an Kursları arasında yapılan futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

29 Ağustos 2013 Perşembe 21:44

Çubuk Müftülüğü tarafından ilçede bulunan Kur'an Kursları arasında 3 hafta süren futbol turnuvası düzenlendi. Çubuk Belediyesi’ne ait sahada düzenlenen turnuva final müsabakalarının ardından tamamlandı.

 11-001.jpg

             İlçedeki birkaç Kur'an Kursunun katıldığı turnuva 13 ve 17 yaş aralığındaki öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Oldukça çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın ardından Fatih Camisi Kur'an Kursu, birinciliği kazanırken, Ehlibeyt Cami Kuran Kursu ikinci, Sünlü Cami Kuran Kursu üçüncü ve Güzergah Cami Kuran Kursu ise dördüncü oldu.

                Turnuva sonrasında düzenlenen kupa töreninde ilk üç dereceye giren Kur'an Kursu öğrencilerine kitap, mp3 ve saatlerden oluşan ödülleri kurs idarecileri tarafından verildi.

                Turnuvada başarı gösteren öğrencilerini tebrik eden Fatih Cami İmamı Murat Uçar, öğrencileri manevi yönden hazırladıkları gibi sosyal anlamda da hayata hazırlamaya çalıştıklarını söyledi. Kurs süresince öğrencileriyle bir takım ruhu gibi hareket ettiklerini ifade eden Uçar, ’’Verilen eğitimlerle manen beslenildiği gibi, böylesi güzel ve başarılı etkinliklerin sonunda bedenen de beslenme oluyor. Bu turnuvaya katılan herkesi kutluyorum’’ diye konuştu

14-002.jpg16-002.jpg17-002.jpg

www.cubuksesi.com sitesinden 07.07.2022 tarihinde yazdırılmıştır.